Konsultacje - Avocado Jordmor

KAFFE MED JORDMOR

Spotkanie indywidualne

Wizyty „brzuszkowe” to tak naprawdę nie tylko wyniki badań i uzyskanie niezbędnych wpisów na karcie ciąży. Jesteś NIEPOWTARZALNIE WYJĄTKOWA! Tak , jak nieszablonowa jest Twoja ciąża! Może masz tak, że w głowie pojawia się mnóstwo pytań, a „wujek Google” zamiast pomóc, wprowadza Cię w stan jeszcze większego zakłopotania? Albo paraliżuje Cię strach przed porodem siłami natury? Chodź na kawę! Lub spacer! Zabierz nawet swoją drugą połowę- chcę wyrwać Cię z Twoich 4 ścian i najzwyczajniej w świecie porozmawiać. A może najłatwiej zdzwonić się na aplikacji Messanger? Ty wybierasz!:)

Koszt spotkania:  1,5h – 700/1000 NOK   (ONLINE/ LIVE)

 

 


NOMADA JORDMOR

Spotkanie być może „przypadkowe”

Akurat wsiadłaś w pociąg na bilet z „dwiema kreskami”- i co dalej? O tym i o innych kobiecych sprawach możesz ze mną porozmawiać osobiście. Będę koczowała w wyznaczonych miejscach w centrum Bergen przez określony czas. Po prostu przyjdź i nie krępuj się zdobyć potrzebnej Ci informacji. Czekam na Ciebie 🙂

Koszt spotkania:  PłAć iLe ChcEsz.

październik, 2022

Brak wydarzeń


BARE Å BÆRE

…z doradcą noszenia.

Widok śpiącego Maleństwa zamotanego w chustę przy sercu Mamy zawsze głęboko mnie porusza. Zastanawiasz się, czy to faktycznie takie praktyczne? No właśnie- MODA czy WYGODA? Może chciałabyś/chciałbyś dobrać idealną chustę, nauczyć się odpowiednio wiązać i przy tym pielęgnować Malucha tak, by jednocześnie wspierać jego rozwój? Może zależy Ci, by móc swobodnie ugotować obiad, trekkingować po Bergen lub po własnej klatce schodowej (4 piętro motywuje), móc wyjść na spacer z większą ilością Pociech czy po prostu utulić tą Małą istotę, która płacze, ma kolki lub najzwyczajniej w świecie gorszy dzień i sama nie wie o co w tym świecie chodzi? Marzy Ci się smak ciepłej kawy, spokojne zakupy, sytuacje pod kontrolą w czasie podróży małych i dużych?

Widzisz, cały urok nie tyle tkwi w chuście co w BLISKOŚCI. W czasie wolnym od frustracji, wolnym od decydowania pomiędzy obowiązkami, a potrzebami Małego Człowieka. Kiedy nosisz Dziecko, ono naturalnie staje się częścią Twojego świata- świata DOROSŁYCH. A tu spoooooooro się dzieje! Doświadcza codzienności dnia, obserwuje, chłonie, uczy się i rozwija w poczuciu bezpieczeństwa. Jest harmonijnym elementem układanki życia, gdzie nawet spacer- z Mamą, Tatą, Babcią, Dziadkiem czy bliskimi- w pełnym deszczu w Bergen może być przyjemnością!:)

Zapraszam na indywidualną konsultację z doradcą noszenia AND <3 🙂

Koszt spotkania:  1,5h – 700/1000 NOK (ONLINE/ LIVE)


KVINNEKLINIKKEN FRA KJØKKENET

KK od kuchni

Gorąco zapraszam na wycieczkę szpitalo-znawczą po Kvinneklinikken w Bergen w języku polskim! Zaparkujemy razem przed wejściem głównym, po czym wraz ze skurczami porodowymi powędrujemy przez Recepcję, Storken, Barsel, Føde 2, Føde 1, Rådgivningssenter oraz Ammepoliklinikken. Być może uda się szybko zerknąć na salę cięć cesarskich, a także skorzystać z animacji pozycji wertykalnych, które przeniosą nas w sam środek akcji. Dla Tatusiów BONUS- sekrety działań wspierających Mamę podczas porodu oraz nauka pielęgnacji Noworodka w praktyce.

Grupa maxymalnie 6- osobowa.

Koszt spotkania:  1h – 250 NOK od osoby

październik, 2022

Brak wydarzeń


WARSZTATY BABIENIA

Warsztaty dla Mam w ciąży

W trakcie ciąży przychodzą do głowy pytania odnośnie nowej roli, w którą jako Kobieta przepoczwarzasz się stopniowo, aby w końcu stać się prawdziwą NIĄ- Królową Rodzicielką.
Czy na pewno poradzę sobie z porodem?
Czy będę dobrą Mamą i czy sprawdzę się w zupełnie nowej roli?
Jak w miarę swobodnie rozłożyć matczyne skrzydła, kiedy to wszystko wydaje się być takie naturalne a jednocześnie tak trudne?
Spokojnie! Masz w sobie coś najcenniejszego- wrodzoną intuicję i instynkt, które są jak szósty zmysł, tylko trzeba pozwolić im dojść do głosu. I zapewne jesteś w stanie świetnie poradzić sobie w roli Mamy bez wcześniejszych przygotowań! Przecież Kobiety rodziły, rodzą i wychowują Ludzkość od pokoleń! JEDNAK sporo przydatnych umiejętności (zarówno tych dobrych jak i tych błędnych) zdobywały z babci prababci, w rodzinach wielopokoleniowych. W obecnych czasach bywa nieco inaczej.
Dlatego chciałabym spotkać się z Tobą- ręka w rękę, serce z sercem -i przejść przez te najważniejsze sprawności, które uważam za niezbędne, a technicznie możliwe do przepracowania jeszcze w trakcie ciąży. Marzy mi się wyposażyć Cię w dobrej jakości porodowo- połogowe kompetencje. Taki jakby „sprzęt”, z którego w każdej chwili możesz skorzystać lub po prostu mknąć przez nowe wyzwania mając w świadomości poczucie, że masz przy sobie właściwą asekurację. Jeśli na początku wyprawy bogatej w nowe bodźce w podstawowych manewrach będziesz czuć się swobodnie, dużo łatwiej skupisz się na tym, co może pojawić się nagle i niespodziewanie. Nie będę uczyć Cię jak rodzić czy wychowywać, bo to Twoja niewiarygodna przygoda do odkrycia. Chciałabym odkopać w Tobie poczucie pewności i spokoju, oszczędzić Ci godzin niepotrzebnych trosk i napełnić wiarą we własne możliwości!
Co Ty na to?
Ja już Zapraszam Cię gorąco!

Warsztaty składają się z czterech spotkań. Koszt jednego spotkania: 2h – 350 NOK

Szczegóły poszczególnych spotkań możesz sprawdzić TUTAJ

październik, 2022

Brak wydarzeń

 


X